Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно урегулирования отдельных вопросов взыскания пени за несвоевременную оплату жилищно-коммунальных услуг и деятельности исполнителей/производителей таких услуг

Заключение к проекту закона Украины от 24.02.2011 № 8161
Дата рассмотрения: 16.03.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики на своєму засіданні 16 березня 2011 року розглянуто законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань стягнення пені за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг та діяльності виконавців/виробників таких послуг" (реєстр. N 8161 від 24.02.2011 р., внесений народними депутатами України Ю. Сербіним, М. Потапчуком).

Метою Закону є звільнення окремих соціально незахищених категорій громадян від наслідків несвоєчасного виконання зобов'язань по оплаті житлово - комунальних послуг з незалежних від них причин, забезпечення дії економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги шляхом виключення з їх складу переліку витрат, що не враховуються при регулюванні цін/тарифів на товари суб'єктів природних монополій, збільшення фонду заробітної плати працівників виконавців/виробників житлово-комунальних послуг за рахунок економії коштів, отриманих внаслідок реалізованих заходів з енергозбереження.

Головне науково-експертне управління висновком від 01.03.2011 р. зазначає, що законопроект за результатами розгляду в першому читанні може бути прийнятий за основу з наступним врахуванням висловлених зауважень та пропозицій. Комітет з питань соціальної політики та праці рекомендує прийняти законопроект за основу, Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва вважає за доцільне направити його на доопрацювання, висновків від інших комітетів не надходило.

Опрос