Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 9 Закона Украины "О мерах противодействия незаконному обороту наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров и злоупотреблению ими"

Заключение к проекту закона Украины от 24.02.2011 № 8158
Дата рассмотрения: 01.06.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет подає підготовлений до другого читання проект Закону України про внесення змін до статті 9 Закону України "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними" (реєстр. N 8158), який прийнято за основу 12 травня 2011 року.

Законопроектом пропонується викласти в новій редакції і під новою назвою статтю 9 Закону України "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними", якою визначаються заходи, спрямовані на запобігання наркозлочинності, правове урегулювання юридичної відповідальності закладів масового перебування громадян, де здійснюється систематичне вживання чи збут наркотичних засобів або психотропних речовин.

У процесі роботи над законопроектом від суб'єктів права законодавчої ініціативи надійшли три пропозиції, з яких дві враховані. Зокрема Комітетом враховані пропозиції, якими пропонуються зупинення і припинення діяльності закладів масового перебування громадян здійснювати тільки на підставі рішення суду.

Опрос