Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 9 Закона Украины "О мерах противодействия незаконному обороту наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров и злоупотреблению ими"

Заключение к проекту закона Украины от 24.02.2011 № 8158
Дата рассмотрения: 06.04.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією на засіданні 6 квітня 2011 року розглянув проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних заходів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними", реєстр. N 8158 від 24 лютого 2011 р., поданий Кабінетом Міністрів України.

Законопроектом пропонується викласти в новій редакції і під новою назвою статтю 9 Закону України "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних заходів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними", де встановлюється стала кількість фактів вживання чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у закладах масового перебування громадян, за які встановлюється тимчасове зупинення діяльності таких закладів. Розширюється перелік органів, які приймають рішення про зупинення діяльності закладу масового перебування громадян - таким правом пропонується наділити органи місцевого самоврядування.

Опрос