Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 1 Закона Украины "О телевидении и радиовещании" (относительно уточнения термина "национальный аудиовизуальный продукт")

Заключение к проекту закона Украины от 21.02.2011 № 8142
Дата рассмотрения: 18.05.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на засіданні розглянув проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо уточнення терміна "національний аудіовізуальний продукт, реєстр. N 8142 від 21.02.2011 р., внесений народним депутатом України Білозір О. В.

Метою проекту Закону України є внесення змін до терміна "національний аудіовізуальний продукт", який зобов'язуватиме, щоб під визначення "національний аудіовізуальний продукт" підпадали аудіовізуальні продукти, створені лише державною мовою та мовами національних меншин.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект доцільно відхилити.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України відхилити проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо уточнення терміна "національний аудіовізуальний продукт".

Співдоповідачем з цього питання на засіданні Верховної Ради України визначено голову підкомітету з питань телебачення та радіомовлення Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Бондаренко Олену Анатоліївну.

Опрос