Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 20 Закона Украины "О воинской обязанности и военной службе" относительно увеличения предельного возраста вступления в высшие военно-учебные заведения

Заключение к проекту закона Украины от 21.02.2011 № 8141
Дата рассмотрения: 21.03.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до статті 20 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо збільшення граничного віку вступу до вищих військово-навчальних закладів"

Законопроект передбачає зміни до абзацу третього частини 1 статті 20 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" і спрямований на розширення для військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом, можливості отримати освіту у вищих військових навчальних закладах. Для цього пропонується збільшити для вказаної категорії військовослужбовців вік, до якого вони мають право на вступ до вищих навчальних військових закладів, з 23-х до 30 років. При цьому після зарахування з такими військовослужбовцями має укладатись новий контракт на проходження військової служби (навчання) на посадах курсантів.

Головне науково-експертне управління, проаналізувавши законопроект, не заперечує проти його прийняття. Разом з тим, враховуючи специфічність військової служби, вважаємо за необхідне погодити законопроект із зацікавленими органами, як це передбачено ч. 7 ст. 91 Регламенту Верховної Ради України, зокрема з Міністерством оборони України.

Узагальнюючий висновок: за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу.

Опрос