Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 10 Закона Украины "О государственных наградах Украины" (относительно порядка присвоения почетных званий)

Заключение к проекту закона Украины от 21.02.2011 № 8139
Дата рассмотрения: 20.04.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет за дорученням Голови Верховної Ради України В. Литвина розглянув на своєму засіданні 20 квітня 2011 року (протокол засідання N 120/08) проект Закону України про внесення змін до статті 10 Закону України "Про державні нагороди України" (щодо порядку призначення почесних звань) (реєстр. N 8139), поданий народним депутатом України В. Яворівським.

Законопроектом пропонується уточнити порядок присвоєння почесних звань України, зокрема, виключити із відповідних положень статті 10 чинного Закону України "Про державні нагороди" словосполучення "як правило", в результаті чого почесні звання будуть присвоюватися особам за умови наявності у них не менше десяти років трудового стажу у відповідній галузі економічної та соціально-культурної сфери та не менше десятирічного строку між присвоєнням окремих почесних звань.

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету за підсумками розгляду законопроекту зауважив, що законопроект матиме вплив на показники бюджету, зменшуючи витрати державного бюджету, а у разі прийняття закону його норми можуть набирати чинності з дня опублікування.

Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, проаналізувавши зазначений законопроект на відповідність його вимогам Регламенту Верховної Ради України, у своєму висновку зазначив, що законопроект зареєстровано з дотриманням вимог статей 90 - 92 Регламенту.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України висловив ряд зауважень до законопроекту і вважає доцільним за результатами розгляду його в першому читанні відхилити.

Опрос