Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "О Таможенном тарифе Украины" относительно ставки на некоторые зерновые культуры

Заключение к проекту закона Украины от 16.02.2011 № 8117
Дата рассмотрения: 01.03.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 01 березня 2011 року (протокол N 76) розглянув проект закону про внесення зміни до Закону України "Про Митний тариф України" щодо ставки на деякі зернові культури, поданий 16.02.2011 року народними депутатами України Лук'яновим В. В., Бортом В. П., Сідельником І. І. за реєстраційним N 8117, і пропонує прийняти його за основу та в цілому як Закон врахувавши редакцію законопроекту, запропоновану народними депутатами України- членами Комітету.

Згідно з висновком Головного науково-експертного управління апарату Верховної Ради України (від 23.02.2011 року), за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій та висновку Кабінету Міністрів України (додається).

Під час обговорення законопроекту на Комітеті до проекту закону було висловлено ряд зауважень, виходячи з яких народні депутати України - члени Комітету пропонують:

1. Назву законопроекту викласти в такій редакції: Закон України "Про тимчасовий порядок оподаткування операцій з імпорту крупи гречки".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос