Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О системе наград в Украине

Заключение к проекту закона Украины от 04.02.2011 № 8072
Дата рассмотрения: 12.10.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет за дорученням Голови Верховної Ради України В. Литвина розглянув на своєму засіданні 12 жовтня 2011 року (протокол засідання N 130/04) проект Закону про систему нагород в Україні (реєстр. N 8072), поданий народним депутатом України С. Власенком.

Законопроектом передбачається встановити систему державних нагород в Україні, визначити в цій сфері повноваження Верховної Ради України, Президента України, Комісії з питань нагород, інших органів державної влади, встановити обмеження у системі державних нагород, порядок відмови від державних нагород, позбавлення на поновлення у статусі особи, нагородженої державною нагородою. При цьому законопроектом пропонується визнати Закон України "Про державні нагороди України" таким, що втратив чинність.

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету за підсумками розгляду законопроекту у своєму висновку зазначив, що у запропонованій редакції законопроект не має впливу на показники бюджету, а отже у разі прийняття відповідного закону його норми можуть набирати чинності у терміни, визначені автором.

Опрос