Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об осуществлении государственных закупок" (относительно упрощения процедуры закупки Аграрным фондом товаров, работ и услуг)

Заключение к проекту закона Украины от 03.02.2011 № 8069
Дата рассмотрения: 11.02.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо спрощення процедури закупівлі Аграрним фондом товарів, робіт та послуг)

У законопроекті пропонується не поширювати дію Закону України "Про здійснення державних закупівель" на проведення закупівель товарів, робіт і послуг, які здійснюються Аграрним фондом відповідно до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України", а також вилучити з визначення "державні кошти" слова "кошти Аграрного фонду", у зв'язку з чим при застосуванні норм цього Закону кошти цього фонду будуть вважатися недержавними.

Головне управління, розглянувши внесений законопроект, вважає доцільним висловити наступні зауваження.

1. Пропозиція щодо вилучення з визначення поняття "державні кошти" (пункт 4 статті 1) слів "кошти Аграрного фонду" вважаємо недостатньо обгрунтованою. Адже відповідно до статті 9 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" Аграрний фонд є бюджетною організацією та здійснює неприбуткову діяльність.

2. Пропозиція проекту щодо непоширення дії Закону України "Про здійснення державних закупівель" на проведення закупівель товарів і послуг, які здійснюються Аграрним фондом не повною мірою узгоджується з основною метою цього закону, яка полягає у створенні конкурентного середовища у сфері державних закупівель, запобіганні проявам корупції у цій сфері, розвитку добросовісної конкуренції, забезпеченні раціонального та ефективного використання державних коштів.

Опрос