Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 19 Закона Украины "О Едином таможенном тарифе" относительно освобождения от уплаты пошлины товаров для строительства и оснащения аэропортов, являющихся объектами чемпионата

Заключение к проекту закона Украины от 03.02.2011 № 8062
Дата рассмотрения: 20.04.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики на своєму засіданні 20 квітня 2011 року (протокол N 4) розглянув проект Закону про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про Єдиний митний тариф" (щодо звільнення від сплати мита товарів для будівництва і оснащення аеропортів, які є об'єктами чемпіонату), поданий 03.02.2011 року народними депутатами України Зацом О. В. та Пінчуком А. П., за реєстр. N 8062.

Метою законопроекту є забезпечення належного рівня обслуговування літаків та пасажирів в українських аеропортах під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні.

Проектом закону передбачається внесення зміни до діючої редакції пункту "щ1" статті 19 Закону України "Про Єдиний митний тариф", спрямованої на звільнення до 1 вересня 2012 року від оподаткування ввізним митом товарів, які мають використовуватися для будівництва і оснащення (придбання обладнання) аеропортів, що є об'єктами чемпіонату Європи 2012 року з футболу: обладнання для аеродромної частини, термінальних комплексів, наземного обслуговування повітряних суден та пасажирів.

На погляд суб'єктів права законодавчої ініціативи, звільнення від ввізного мита при здійсненні таких закупівель призведе до зменшення навантаження на Державний бюджет України та дозволить більш раціонально використати державні кошти для суспільних потреб.

У пояснювальних до законопроекту матеріалах зазначається, що реалізація закону не потребуватиме додаткових витрат бюджетних коштів.

Опрос