Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений в статью 7 Закона Украины "О передаче объектов права государственной и коммунальной собственности" (относительно объектов инженерной инфраструктуры водопроводного хозяйства)

Заключение к проекту закона Украины от 02.02.2011 № 8048
Дата рассмотрения: 31.05.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики на засіданні 31 травня 2011 року (протокол N 65) розглянув проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" щодо об'єктів інженерної інфраструктури водопровідного господарства, поданий народним депутатом України Даниленком В. А., реєстр. N 8048 від 02.02.2011 р.

Законопроектом з метою зміцнення матеріально-технічної бази місцевого самоврядування пропонується доповнити перелік об'єктів державного майна, які безоплатно передаються у комунальну власність, об'єктами інженерної інфраструктури водопровідного каналізаційного господарства, а також об'єктами благоустрою населених пунктів.

Головне науково-експертне управління у своєму висновку від 15.02.2011 р. за N 16/3-175/8048 висловило до проекту декілька зауважень і вважає за можливе прийняти його у першому читанні за основу з наступним врахуванням висловлених зауважень та пропозицій.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" щодо об'єктів інженерної інфраструктури водопровідного господарства, поданий народним депутатом України Даниленком В. А., реєстр. N 8048 від 02.02.2011 р., прийняти у першому читанні за основу.

Опрос