Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О выборах депутатов Верховной Рады Автономной Республики Крым, местных советов и сельских, поселковых, городских голов" (относительно порядка формирования территориальных избирательных комиссий)

Заключение к проекту закона Украины от 17.12.2010 № 7480
Дата рассмотрения: 15.02.2012 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Протокол N 139/02

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо порядку формування територіальних виборчих комісій) (реєстр. N 7480 від 17.12.2010 р.)

Комітет розглянув за дорученням Голови Верховної Ради України В. Литвина проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо порядку формування територіальних виборчих комісій) (реєстр. N 7480), поданий народним депутатом України М. Катеринчуком.

Законопроектом пропонується внести зміни до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" щодо порядку формування виборчих комісій. Зокрема, пропонується повернутися до існуючого раніше порядку формування територіальних виборчих комісій відповідними радами, а не виборчою комісією вищого рівня, як передбачено діючим законодавством.

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету за наслідками розгляду законопроекту у своєму висновку зазначив, що хоча на думку автора реалізація законопроекту не потребує додаткових видатків з державного бюджету, водночас збільшення терміну повноваження членів територіальних комісій потребуватиме додаткових видатків державного бюджету на оплату їх праці. Зокрема, за розрахунками Міністерства фінансів України обсяг додаткових видатків становитиме майже 45 млн.грн. в умовах 2010 року.

Отже, за висновком Комітету з питань бюджету, у запропонованій редакції законопроект має вплив на видатки державного та місцевого бюджетів, збільшуючи їх. Таким чином, у разі прийняття відповідного закону він має набирати чинності з урахуванням наступного:

- за умови офіційного оприлюднення закону до 15 серпня 2011 року - не раніше 1 січня 2012 року;

Опрос