Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно подведомственности хозяйственным судам дел при участии органов Антимонопольного комитета Украины

Заключение к проекту закона Украины от 20.09.2010 № 7143
Дата рассмотрения: 06.07.2010 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя, розглянувши на своєму засіданні 06.07.2011 року (протокол N 81) у другому читанні проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості господарським судам справ за участю органів Антимонопольного комітету України (реєстр. N 7143), внесений народним депутатом України Зарубінським О. О., зазначає наступне.

Метою законопроекту є врегулювання розбіжностей, що виникають під час застосування положень Кодексу адміністративного судочинства України, Господарського процесуального кодексу України та Закону України "Про захист економічної конкуренції" в частині визначення підвідомчості справ у спорах, у яких однією із сторін є Антимонопольний комітет України, його територіальні відділення.

Проектом пропонується внести зміни до Закону України "Про Антимонопольний комітет України" і Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції", в яких слово "суд" замінити словами "господарський суд".

Також запропоновано частину 1 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України, якою визначено підвідомчість справ господарським судам, доповнити п. 7 такого змісту: "справи за участю органів Антимонопольного комітету України, що виникають у зв'язку із захистом економічної конкуренції та захистом від недобросовісної конкуренції, в тому числі справи, у яких однією із сторін є фізичні особи, що не мають статусу суб'єкта підприємницької діяльності".

Під час підготовки законопроекту до другого читання від суб'єктів права законодавчої ініціативи надійшло 4 пропозиції, які Комітетом враховані.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос