Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения между Кабинетом Министров Украины и Правительством Российской Федерации о порядке пересечения украинско-российской государственной границы жителями пограничных регионов Украины и Российской Федерации

Заключение к проекту закона Украины от 13.01.2012 № 246
Дата рассмотрения: 14.02.2012 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 197 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" Комітет розглянув внесений Кабінетом Міністрів України проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про порядок перетинання українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації" (реєстр. N 0246 від 12.01.2012 р.).

Законопроект передбачає ратифікацію зазначеної Угоди, підписаної 18 жовтня 2011 року у м. Донецьку, яка визначає порядок та умови перетинання кордону громадянами, які проживають у прикордонних регіонах України та Російської Федерації. Положеннями Угоди, зокрема, передбачено створення додаткових пунктів перетину кордону та запровадження спрощеного порядку пересування мешканців прикордонних регіонів, що сприятиме більш ефективному захисту інтересів українських громадян.

Відповідно до пояснювальної записки за підписом Голови Державної прикордонної служби України М. Литвина реалізація положень Угоди не призведе до додаткових фінансових і матеріальних витрат з Державного бюджету України.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку підтримало законопроект (лист N 16/3-61/0246 від 30.01.2012 р. за підписом В. Борденюка), але висловило застереження щодо необхідності його ратифікації Верховною Радою України у зв'язку з тим, що попередня аналогічна угода була затверджена Постановою Кабінету Міністрів України.

Опрос