Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения о свободной торговле между Украиной и государствами ЕАСТ, Соглашения о сельском хозяйстве между Украиной и Королевством Норвегия, Соглашения о сельском хозяйстве между Украиной и Исландией и Соглашения о сельском хозяйстве между Украиной и Швейцарской Конфедерацией

Заключение к проекту закона Украины от 19.10.2011 № 229
Дата рассмотрения: 27.10.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ, Угоди про сільське господарство між Україною та Королівством Норвегія, Угоди про сільське господарство між Україною та Ісландією та Угоди про сільське господарство між Україною та Швейцарською Конфедерацією" (реєстр. N 229 від 19.10.2011)

Законопроект передбачає ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ), Угоди про сільське господарство між Україною та Королівством Норвегія, Угоди про сільське господарство між Україною та Ісландією та Угоди про сільське господарство між Україною та Швейцарською Конфедерацією, які вчинені 24 червня 2010 року в м. Рейк'явіку.

Угоди спрямовані на створення сприятливих умов для активізації розвитку торговельно-економічного співробітництва між державами, що беруть у них участь.

Ратифікація зазначених Угод Верховною Радою здатна сприяти зміцненню зовнішньоекономічних зв'язків України, прискоренню, підвищенню ефективності розвитку національної економіки та її інтеграції у світове господарство.

Опрос