Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Кредитного соглашения (Улучшение транспортно-эксплуатационного состояния автомобильных дорог на подъездах к г. Киев (панъевропейские коридоры) между Украиной и Европейским банком реконструкции и развития

Заключение к проекту закона Украины от 08.06.2011 № 217
Дата рассмотрения: 14.06.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Кредитної угоди (Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на під'їздах до м. Київ (пан'європейські коридори) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку" (реєстр. N 0217 від 08.06.2011)

У законопроекті передбачається ратифікація Кредитної угоди (Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на під'їздах до м. Київ (пан'європейські коридори) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку, підписаної 26 листопада 2010 року в м. Києві, згідно з якою Україні надається кредит у сумі 450 млн. євро.

Ратифікація зазначеної Кредитної угоди Верховною Радою України та її реалізація сприятимуть покращенню транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на під'їздах до м. Київ, що справлятиме позитивний вплив на розвиток інфраструктури, поліпшення стану безпеки на дорогах загального користування, покращенню економічної ситуації в Україні.

Узагальнюючий висновок: Кредитна угода (Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на під'їздах до м. Київ (пан'європейські коридори) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку може бути ратифікована.

Опрос