Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения о взносе между Украиной и Европейским банком реконструкции и развития относительно участия Украины в Фонде Восточноевропейского партнерства по энергоэффективности и окружающей среде

Заключение к проекту закона Украины от 01.06.2011 № 215
Дата рассмотрения: 10.06.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Угоди про внесок між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно участі України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля" (реєстр. N 215 від 01.06.2011)

У законопроекті передбачається ратифікація Угоди про внесок між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно участі України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля, підписаної 24 лютого 2011 року у м. Києві.

Угода спрямована на забезпечення участі України у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля, метою функціонування якого є надання ефективної міжнародної фінансової підтримки на користь реалізації проектів, пов'язаних, насамперед, із підвищенням енергоефективності та поліпшенням екологічної ситуації.

Угода передбачає зобов'язання України внести суму в розмірі 10 млн. євро на рахунок Фонду.

Ратифікація Угоди створить належні правові передумови для залучення Україною ресурсів, необхідних для підвищення енергоефективності та поліпшення екологічної ситуації, що матиме позитивні наслідки для національної економіки.

Опрос