Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения между Кабинетом Министров Украины и Правительством Демократической Социалистической Республики Шри-Ланка о взаимной охране секретной информации

Заключение к проекту закона Украины от 17.02.2011 № 202
Дата рассмотрения: 01.03.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка про взаємну охорону секретної інформації"

Запропонована до ратифікації Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка про взаємну охорону секретної інформації, підписана 30 червня 2010 р. у м. Києві, містить визначення необхідних термінів, встановлює еквіваленти грифів секретності, які використовуються сторонами Угоди, порядок їх зміни або скасування, взаємного обміну і поводження з секретною інформацією, вирішення спірних питань та визначає компетентні органи сторін, відповідальні за реалізацію положень Угоди.

Необхідність ратифікації цієї Угоди випливає з вимог статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України" та ст. ст. 2 і 32 Закону України "Про державну таємницю".

Головне науково-експертне управління, з огляду на усталену практику ратифікації таких угод з 43 країнами і ЄС, не має заперечень щодо ратифікації зазначеної Угоди Верховною Радою України.

Опрос