Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении Технологической схемы прохождения векселя, выданного в уплату ввозной пошлины при ввозе имущества как взноса иностранного инвестора в уставный фонд предприятия с иностранными инвестициями и по договорам (контрактам) о совместной инвестиционной деятельности

Региональная таможня
Приказ, Технологическая схема от 11.03.1998 № 161

СХІДНА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 11.03.98 р. N 161

Про впровадження Технологічної схеми проходження векселя, виданого в сплату ввізного мита при ввезенні майна як внеску іноземного інвестора в статутний фонд підприємства з іноземними інвестиціями та за договорами (контрактами) про спільну інвестиційну діяльність

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказом Східної регіональної митниці
від 24 лютого 1999 року N 107

З метою упорядкування організації обліку векселів, наданих у сплату ввізного мита при ввезенні майна як внеску іноземного інвестора в статутний фонд підприємства з іноземними інвестиціями та за договорами (контрактами) про спільну інвестиційну діяльність, наказую:

1. Затвердити Технологічну схему обліку векселів, наданих в сплату ввізного мита при ввезенні майна як внеску іноземного інвестора в статутний фонд підприємства з іноземними інвестиціями та за договорами (контрактами) про спільну інвестиційну діяльність (додається).

2. Встановити, що затверджена Технологічна схема є обов'язковою для всіх оперативних підрозділів митниці, які здійснюють митне оформлення вантажів суб'єктів ЗЕД.

3. Встановити, що до особливого розпорядження митне оформлення майна, що ввозиться в Україну як внесок іноземного інвестора в статутний фонд підприємства з іноземними інвестиціями та за договорами (контрактами) про спільну інвестиційну діяльність, здійснюється у вантажному відділі 7.

Опрос