Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно возврата избыточных средств, которые учитываются на общем счете в системе электронного администрирования налога на добавленную стоимость

Главное управление ГФС в области
Письмо от 15.09.2015 № 2954/10/20-40-15-01-15

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛИСТ

від 15.09.2015 р. N 2954/10/20-40-15-01-15

ГУ ДФС у Харківській області, згідно з чинним законодавством, розглянула Ваш лист <...> стосовно повернення надлишкових коштів, які обліковуються на загальному рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість (далі - СЕА), на поточний рахунок суб'єкта господарювання, який користується спеціальним режимом оподаткування ПДВ та повідомляє наступне.

Відповідно до пункту 2001.2 статті 2001 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) з урахуванням змін, внесених Законом N 643, платникам податку - сільськогосподарським підприємствам, що обрали спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 Кодексу (далі - сільськогосподарське підприємство), в системі електронного адміністрування ПДВ до вже відкритих основних рахунків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість (далі - основні електронні рахунки) відкриваються додаткові рахунки, призначені для перерахування коштів на спеціальні рахунки сільськогосподарських товаровиробників, відкриті в установах банків та/або в органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів (далі - додаткові електронні рахунки).

Додатковий електронний рахунок призначений для перерахування коштів на спеціальні рахунки сільськогосподарських підприємств.

На цей рахунок сільськогосподарським підприємством зараховуються кошти з поточного рахунку в сумі, необхідній для реєстрації податкових накладних, які складаються сільськогосподарським підприємством при здійсненні операцій з постачання сільськогосподарських товарів/послуг у межах спеціального режиму оподаткування.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос