Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О запрещении посещения населением хвойных лесов и въезда в леса области транспортных средств в период высокой пожарной опасности в течение 2014 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 24.03.2014 № 68

Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в'їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2014 року

Розпорядження Харківської обласної державної адміністрації
від 24 березня 2014 року N 68

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Харківській області
15 квітня 2014 р. за N 5/1444

З метою запобігання пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах області, ураховуючи високу пожежонебезпечність хвойних насаджень, антропогенну причину виникнення 95 % лісових пожеж, відповідно до пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового кодексу України, керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Заборонити відвідування населенням хвойних лісів і в'їзд до лісів Харківської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети, у період високої пожежної небезпеки протягом 2014 року.

2. Районним державним адміністраціям, Харківському обласному управлінню лісового та мисливського господарства та лісокористувачам провести роботу з інформування громадян про заборону доступу населення до хвойних лісів.

Опрос