Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении тарифа на инвентаризацию недвижимого имущества, на оформление прав собственности на объекты недвижимого имущества и регистрацию таких прав - услуги, предоставляемые коммунальным предприятием "Печенізьке бюро технічної інвентаризації"

Областная государственная администрация
Распоряжение от 11.07.2011 № 381

Про встановлення тарифу на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об'єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав - послуги, що надає комунальне підприємство "Печенізьке бюро технічної інвентаризації"

Розпорядження Харківської обласної державної адміністрації
від 11 липня 2011 року N 381

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Харківській області
29 липня 2011 р. за N 140/1248

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (зі змінами), керуючись статтями 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації"", та з метою приведення тарифу до економічно обґрунтованого рівня:

1. Установити тариф на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об'єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав послуги, що надає комунальне підприємство "Печенізьке бюро технічної інвентаризації" у розмірі 42,19 грн. без ПДВ за 1 нормо-годину послуг.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос