Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в областном бюджете на выполнение Программы развития сельскохозяйственной совещательной деятельности в Харьковской области на 2007 год, и условий проведения конкурса по определению ее исполнителей

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 11.09.2007 № 580

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання Програми розвитку сільськогосподарської дорадчої діяльності в Харківській області на 2007 рік, та умов проведення конкурсу з визначення її виконавців

Розпорядження Харківської обласної державної адміністрації
від 11 вересня 2007 року N 580

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Харківській області
28 вересня 2007 р. за N 39/961

Відповідно до статей 17, 18 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою реалізації Програми розвитку сільськогосподарської дорадчої діяльності в Харківській області на 2007 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 3 квітня 2007 року N 207-V, ефективного використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на 2007 рік:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на 2007 рік на виконання Програми розвитку сільськогосподарської дорадчої діяльності в Харківській області на 2007 рік, та умови проведення конкурсу з визначення її виконавців (додається).

2. Начальникам Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Жорнику М. І., Головного фінансового управління облдержадміністрації Овсяннікову С. І. забезпечити виконання затвердженого Порядку.

3. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації про виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію за підсумками III кварталу 2007 року та до 25 січня 2008 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації В. О. Звєрєва.

Опрос