Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядков совместного осмотра автомобильных транспортных средств, используемых для перевозки внешнеэкономических грузов, в пунктах пропуска "Плетеновка", "Чугуновка", "Пески"

Таможня, Пограничный отряд
Порядок, Приказ от 17.07.2007 № 287/807
Утратил силу

Про затвердження Порядків спільного огляду автомобільних транспортних засобів, які використовуються для перевезення зовнішньоекономічних вантажів, у пунктах пропуску "Плетенівка", "Чугунівка", "Піски"

Наказ Куп'янської митниці,
Харківського прикордонного загону
від 17 липня 2007 року N 287/807

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Харківській області
17 серпня 2007 р. за N 29/951

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Куп'янської митниці,
 Харківського прикордонного загону
від 5 вересня 2008 року N 545/941)

У відповідності до Митного кодексу України, прийнятого 11.07.2002, Закону України "Про Державну прикордонну службу України", Порядку спільного огляду автомобільних транспортних засобів, які використовуються для перевезення зовнішньоекономічних вантажів, затвердженого спільним наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України та Державної митної служби України від 28.02.2004 N 202/163 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.03.2004 за N 360/8959, з метою вдосконалення взаємодії структурних підрозділів Куп'янської митниці і Харківського прикордонного загону НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити та ввести в дію:

- Порядок спільного огляду автомобільних транспортних засобів, які використовуються для перевезення зовнішньоекономічних вантажів, у пункті пропуску "Плетенівка" (додається);

- Порядок спільного огляду автомобільних транспортних засобів, які використовуються для перевезення зовнішньоекономічних вантажів, у пункті пропуску "Чугунівка" (додається);

- Порядок спільного огляду автомобільних транспортних засобів, які використовуються для перевезення зовнішньоекономічних вантажів, у пункті пропуску "Піски" (додається).

2. Безпосередній контроль та відповідальність за виконання підпорядкованим особовим складом Порядків спільного огляду автомобільних транспортних засобів, які використовуються для перевезення зовнішньоекономічних вантажів, зазначених у пункті 1 цього наказу, покласти на:

- начальників митних постів: "Плетенівка" - Здебського В. Г., "Чугунівка" - Івера О. Г., "Піски" - Чернету А. Д.;

- начальників відділень прикордонного контролю: "Вовчанськ" - Бугиру А. В., "Вільхуватка" - Лизогуба О. О., "Куп'янськ" - Кобизького М. В.

3. Скасувати спільний наказ Куп'янської митниці та Харківського прикордонного загону від 05.09.2005 N 441/852 "Про затвердження Порядків спільного огляду автомобільних транспортних засобів, які використовуються для перевезення зовнішньоекономічних товарів, у пунктах пропуску через державний кордон "Плетенівка", "Чугунівка", "Піски".

Опрос