Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О согласовании предельных размеров платы за услуги по продаже продовольственных и непродовольственных товаров, предоставляемые ООО ПКФ "Казка" и ООО фирма "Коммерс"

Городской совет
Решение от 15.09.2004 № 884

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 15.09.2004 р. N 884

Про погодження граничних розмірів плати за послуги з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, які надають ТОВ ВКФ "Казка" та ТОВ фірма "Коммерс"

Розглянувши звернення Головного управління економіки та ринкових відносин Харківської обласної державної адміністрації від 26.08.2004 р. N 05-17/2237, висновки Головного управління економіки та комунального майна від 07.09.2004 р. N 1810/06, на підставі ст. ст. 18, 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись ст. 59 зазначеного Закону, виконавчий комітет Харківської міської ради вирішив:

1. Погодити граничні розміри плати за послуги з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, які надають ТОВ ВКФ "Казка" та ТОВ фірма "Коммерс", згідно додатків 1, 2.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бабаєва В. М.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос