Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии исполнения положений Закона Украины "О выборах Президента Украины" относительно формирования участковых избирательных комиссий и организации их работы

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 08.10.1999 № 337

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 8 жовтня 1999 року N 337

Київ 

Про стан виконання положень Закону України "Про вибори Президента України" щодо формування дільничних виборчих комісій та організації їх роботи

Перевірка стану виконання положень Закону України "Про вибори Президента України" щодо формування дільничних виборчих комісій та організації їх роботи показала, що за станом на 01.10.99 р. утворено 32819 дільничних виборчих комісій відповідно до вимог Закону. У формуванні цих комісій взяли участь політичні партії (блоки), від яких зареєстровані кандидати у Президенти України, та кандидати, зареєстровані від зборів виборців, або їх довірені особи, за поданнями яких до складу дільничних виборчих комісій включено 413052 особи.

Як показала перевірка, під час утворення дільничних виборчих комісій окремі органи місцевого самоврядування та суб'єкти подань представників до складу дільничних виборчих комісій проявили формалізм і безвідповідальність. Так, до складу багатьох дільничних виборчих комісій було включено осіб, які не проживають і не працюють у межах відповідного територіального виборчого округу; які за станом здоров'я не можуть брати участі у роботі дільничних виборчих комісій. Окремі члени комісій узагалі відмовляються працювати, оскільки з ними питання про включення їх до складу комісій попередньо не погоджувалося, а деякі члени комісій були дезінформовані суб'єктами подань щодо оплати їх роботи та інших умов праці. 

Поряд з цим окремі суб'єкти виборчого процесу, від яких зареєстровані кандидати у Президенти України, взагалі не реалізували своє право на участь у формуванні дільничних виборчих комісій, а тому майже третина дільничних виборчих комісій утворена у складі 8 - 10 осіб, що ставить під сумнів можливість забезпечення в повному обсязі такими комісіями покладених на них законом повноважень.

Викликають занепокоєння Комісії також численні звернення (близько 7 тисяч) про складення повноважень членами дільничних виборчих комісій.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос