Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отдельных вопросах деятельности Васильковской городской избирательной комиссии Киевской области

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 08.10.2014 № 1563

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 8 жовтня 2014 року N 1563

Київ

Про окремі питання діяльності Васильківської міської виборчої комісії Київської області

До Центральної виборчої комісії 25 та 30 вересня 2015 року надійшли скарги голови Васильківської міської виборчої комісії Київської області (далі - Васильківська міська виборча комісія) Король О. А. та Васильківського міського голови Сабова С. О., а також депутатське звернення народного депутата України Палатного А. Л. про порушення Васильківською міською виборчою комісією законодавства України під час ухвалення рішень від 23 вересня 2014 року N 3 "Про визнання Сабова Сергія Олександровича, 1966 року народження висунутого Васильківською міською організацією політичної партії "Удар (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка", обраного Васильківським міським головою на Позачергових виборах Васильківського міського голови від 25 травня 2014 року таким що відмовився від посади Васильківського міського голови" та N 4 "Про призначення повторних виборів Васильківського міського голови". Скарги було повернуто суб'єктам їх подання без розгляду у зв'язку з порушенням ними вимог Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (далі - Закон) щодо їх оформлення.

Разом з тим, відповідно до частини першої статті 16 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", якщо Комісії стане відомо про порушення законодавства України про вибори, виборчих прав громадян України з результатів проведених нею перевірок або із засобів масової інформації чи інших джерел, що не суперечать законодавству України, Комісія має право розглянути за власною ініціативою питання, що належать до її повноважень, та прийняти з цього приводу рішення у визначеному вказаним Законом порядку.

З огляду на наявну інформацію, Центральна виборча комісія вважає за необхідне розглянути за власною ініціативою питання щодо порушення Васильківською міською виборчою комісією Київської області вимог Закону.

Опрос