Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в регистрации кандидата в народные депутаты Украины Буравкова Г. А.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 19.09.2014 № 1027

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 19 вересня 2014 року N 1027

Київ

Про відмову в реєстрації кандидата у народні депутати України Буравкова Г. А.

До Центральної виборчої комісії 16 вересня 2014 року надійшла заява громадянина України Буравкова Георгія Анатолійовича про самовисування разом з іншими документами щодо реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі N 62 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон).

Так, на порушення вимог пункту 1 частини другої статті 55 Закону заява Буравкова Г. А. про самовисування не містить зобов'язання у разі обрання його депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України, або зазначення, що така діяльність ним не здійснюється.

Також усупереч вимогам пункту 2 частини другої статті 55 Закону в автобіографії Буравкова Г. А. не вказано відомостей про громадянство, контактного номера телефону.

Опрос