Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в регистрации кандидата в народные депутаты Украины Григораша А. А.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 11.09.2014 № 915

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 11 вересня 2014 року N 915

Київ

Про відмову в реєстрації кандидата у народні депутати України Григораша О. А.

До Центральної виборчої комісії 8 вересня 2014 року надійшла заява громадянина України Григораша Олексія Анатолійовича про самовисування разом з іншими документами щодо реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі N 222 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Розглянувши вказані документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон).

Так, на порушення вимог пункту 2 частини другої статті 55 Закону в автобіографії Григораша О. А. не вказано його громадянства із зазначенням часу проживання на території Україні, відомостей про громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), партійність, склад сім'ї, адресу місця проживання, контактний номер телефону, а також відомостей про наявність чи відсутність судимості.

За таких обставин указаний документ не є автобіографією кандидата у народні депутати України в розумінні пункту 2 частини другої статті 55 Закону.

Опрос