Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в регистрации кандидата в народные депутаты Украины Голуба Р. Т.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 11.09.2014 № 912

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 11 вересня 2014 року N 912

Київ

Про відмову в реєстрації кандидата у народні депутати України Голуба Р. Т.

До Центральної виборчої комісії 8 вересня 2014 року надійшла заява громадянина України Голуба Руслана Тарасовича про самовисування разом з іншими документами щодо реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі N 92 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон).

Так, на порушення вимог пункту 1 частини другої статті 55 Закону заява Голуба Р. Т. про самовисування в одномандатному виборчому окрузі N 92 не містить зобов'язання у разі обрання депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України, або зазначення, що така діяльність ним не здійснюється.

За таких обставин указаний документ не є заявою про самовисування кандидата у народні депутати України в розумінні пункту 1 частини другої статті 55 Закону.

Опрос