Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в регистрации кандидата в народные депутаты Украины Могильникова В. Д.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 10.09.2014 № 889

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 10 вересня 2014 року N 889

Київ

Про відмову в реєстрації кандидата у народні депутати України Могильнікова В. Д.

До Центральної виборчої комісії 8 вересня 2014 року надійшла заява громадянина України Могильнікова Валентина Дмитровича про самовисування, до якої додано автобіографію (викладену російською мовою), 4 фотографії кандидата розміром 4 х 6 сантиметрів на паперових носіях та в електронному вигляді, ксерокопію першої та другої сторінок паспорта Могильнікова В. Д., передвиборну програму кандидата у депутати на паперових носіях та в електронному вигляді, щодо реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі N 141 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон).

Так, на порушення вимог пункту 2 частини другої статті 55 Закону в автобіографії Могильнікова В. Д. не зазначено: громадянство із зазначенням часу проживання на території України, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), партійність, адресу місця проживання, контактний номер телефону, відомості про наявність чи відсутність судимості.

Опрос