Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в регистрации инициативной группы по проведению всеукраинского референдума по народной инициативе, образованной на собрании граждан Украины, состоявшемся 31 мая 2014 года в городе Киеве

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 12.06.2014 № 784

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 12 червня 2014 року N 784

Київ

Про відмову в реєстрації ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, утвореної на зборах громадян України, що відбулися 31 травня 2014 року в місті Києві

До Центральної виборчої комісії 7 червня 2014 року уповноваженим представником ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою Каденюком Л. К. подано документи зборів громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

З указаних документів вбачається, що у місті Києві у ДП "Палац Спорту" 31 травня 2014 року за ініціативою громадян України Мороза О. О., Каденюка Л. К., Супрун Л. П., Петрова О. В., Вікнянського П. М., Єрмолаєва А. В., Чобана Ю. Д., Ющика О. І., Устенка П. І., Головні О. І. відбулися збори громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, у яких згідно із протоколом цих зборів узяли участь 2347 осіб. Учасниками зборів визнано доцільним проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та схвалено пропозицію про винесення на всеукраїнський референдум за народною ініціативою таких питань:

"1. Чи згодні ви з тим, що Конституція України в новій редакції має бути ухвалена безпосередньо українським народом на всеукраїнському референдумі?

2. Чи ухвалюєте ви Конституцію України в новій редакції, проект якої додається, внесену на всеукраїнський референдум, проголошений Президентом України за народною ініціативою?

3. Чи ухвалюєте ви конституційний Закон "Про введення в дію Конституції України в новій редакції", проект якого додається, внесений на всеукраїнський референдум, проголошений Президентом України за народною ініціативою?"

Опрос