Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене регистрации доверенного лица кандидата на пост Президента Украины Богомолец О. В. на внеочередных выборах Президента Украины 25 мая 2014 года в едином общегосударственном избирательном округе

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 23.05.2014 № 707

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 23 травня 2014 року N 707

Київ

Про скасування реєстрації довіреної особи кандидата на пост Президента України Богомолець О. В. на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі

До Центральної виборчої комісії надійшла заява кандидата на пост Президента України Богомолець Ольги Вадимівни на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року щодо відкликання довіреної особи кандидата на пост Президента України в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі, до якої додано письмову заяву відповідної особи.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України".

Постановою Центральної виборчої комісії від 17 квітня 2014 року N 294 Куруса Ігоря Федоровича зареєстровано довіреною особою кандидата на пост Президента України Богомолець О. В. в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.

Опрос