Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене регистрации и регистрации доверенного лица кандидата на пост Президента Украины Гриценко А. С. на внеочередных выборах Президента Украины 25 мая 2014 года в территориальном избирательному округе N 46

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 23.05.2014 № 705

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 23 травня 2014 року N 705

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Гриценка А. С. на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року в територіальному виборчому окрузі N 46

До Центральної виборчої комісії 21 травня 2014 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Гриценка Анатолія Степановича на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року щодо відкликання та реєстрації його довіреної особи в територіальному виборчому окрузі N 46, до якої додано письмову заяву відповідної особи про згоду представляти інтереси кандидата на пост Президента України в указаному окрузі.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 18 квітня 2014 року N 310 Олійникову Галину Василівну зареєстровано довіреною особою кандидата на пост Президента України Гриценка А. С. у територіальному виборчому окрузі N 46.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, визначеному частиною третьою цієї статті.

Опрос