Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене регистрации и регистрации доверенных лиц кандидата на пост Президента Украины Гриценко А. С. на внеочередных выборах Президента Украины 25 мая 2014 года в территориальных избирательных округах N 77, N 210

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 21.05.2014 № 679

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 21 травня 2014 року N 679

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Гриценка А. С. на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року в територіальних виборчих округах N 77, N 210

До Центральної виборчої комісії 20 травня 2014 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Гриценка Анатолія Степановича на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року щодо відкликання та реєстрації його довірених осіб у територіальних виборчих округах N 77, N 210, до якої додано письмові заяви відповідних осіб про згоду представляти інтереси кандидата на пост Президента України в указаних округах.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 13 квітня 2014 року N 261 Воробйова Дениса Сергійовича та Романька Віктора Володимировича зареєстровано довіреними особами кандидата на пост Президента України Гриценка А. С. у територіальних виборчих округах відповідно N 77, N 210.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, визначеному частиною третьою цієї статті.

Опрос