Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене регистрации и регистрации доверенных лиц кандидата на пост Президента Украины Тигипко С. Л. на внеочередных выборах Президента Украины 25 мая 2014 года в территориальных избирательных округах

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 19.05.2014 № 647

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 19 травня 2014 року N 647

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Тігіпка С. Л. на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року в територіальних виборчих округах

До Центральної виборчої комісії надійшли заяви кандидата на пост Президента України Тігіпка Сергія Леонідовича на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року щодо відкликання та реєстрації його довірених осіб у територіальних виборчих округах N 46 та N 148, до яких додано письмові заяви відповідних осіб про згоду представляти інтереси кандидата на пост Президента України в указаних округах.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 29 квітня 2014 року N 401 Арсонову Олену Владиславівну та Семеняченка Ігоря Валентиновича зареєстровано довіреними особами кандидата на пост Президента України Тігіпка С. Л. у територіальних виборчих округах N 46 та N 148 відповідно.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті.

Опрос