Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке контроля за поступлением, учетом и использованием средств избирательных фондов политических партий, кандидаты в народные депутаты Украины от которых зарегистрированы в общегосударственном многомандатном избирательном округе, и кандидатов в народные депутаты Украины в одномандатных избирательных округах

Центральная избирательная комиссия
Порядок, Постановление от 16.05.2014 № 618
редакция действует с 24.06.2016

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 16 травня 2014 року N 618

Київ

Про Порядок контролю за надходженням, обліком і використанням коштів виборчих фондів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, та кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Центральної виборчої комісії
від 24 червня 2016 року N 237

Відповідно до пунктів 1, 2 частини другої статті 30, частини дев'ятої статті 50 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктами 1, 2, 5 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Затвердити Порядок контролю за надходженням, обліком і використанням коштів виборчих фондів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, та кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах, встановлений Центральною виборчою комісією спільно з Національним банком України, Міністерством інфраструктури України (додається).

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 12 липня 2012 року N 115 "Про Порядок контролю за надходженням, обліком і використанням коштів виборчих фондів політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, та кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах".

3. Цю постанову надіслати Національному банку України, Міністерству інфраструктури України, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

М. ОХЕНДОВСЬКИЙ

 

Опрос