Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене регистрации и регистрации доверенного лица кандидата на пост Президента Украины Гриценко А. С. на внеочередных выборах Президента Украины 25 мая 2014 года в территориальном избирательном округе N 75

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 15.05.2014 № 577

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 15 травня 2014 року N 577

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Гриценка А. С. на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року в територіальному виборчому окрузі N 75

До Центральної виборчої комісії 14 травня 2014 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Гриценка Анатолія Степановича на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року разом з іншими документами щодо відкликання довіреної особи кандидата на пост Президента України в територіальному виборчому окрузі N 75 Сироватки Євгенія Івановича та реєстрації Балихіна Юрія Дмитровича його довіреною особою в указаному окрузі.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 13 квітня 2014 року N 261 Сироватку Євгенія Івановича зареєстровано довіреною особою кандидата на пост Президента України Гриценка А. С. у територіальному виборчому окрузі N 75.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, визначеному частиною третьою цієї статті.

Опрос