Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене регистрации и регистрации доверенного лица кандидата на пост Президента Украины Тимошенко Ю. В. на внеочередных выборах Президента Украины 25 мая 2014 года в территориальном избирательном округе N 35

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 14.05.2014 № 563

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 14 травня 2014 року N 563

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю. В. на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року в територіальному виборчому окрузі N 35

До Центральної виборчої комісії надійшла заява кандидата на пост Президента України Тимошенко Юлії Володимирівни на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року разом з іншими документами щодо відкликання довіреної особи кандидата на пост Президента України в територіальному виборчому окрузі N 35 Бондаря Іллі Леонідовича та реєстрації замість нього Лиханського Віктора Олександровича довіреною особою в указаному окрузі.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 11 квітня 2014 року N 251 Бондаря Іллю Леонідовича зареєстровано довіреною особою кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю. В. у територіальному виборчому окрузі N 35.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті.

Опрос