Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене регистрации и регистрации доверенного лица кандидата на пост Президента Украины Тимошенко Ю. В. на внеочередных выборах Президента Украины 25 мая 2014 года в территориальном избирательному округе N 55

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 28.04.2014 № 385

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 28 квітня 2014 року N 385

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю. В. на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року в територіальному виборчому окрузі N 55

До Центральної виборчої комісії 25 квітня 2014 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Тимошенко Юлії Володимирівни разом з іншими документами щодо відкликання довіреної особи кандидата на пост Президента України в територіальному виборчому окрузі N 55 Гартовіної Олени Олексіївни та реєстрації Осичного Єгора Сергійовича її довіреною особою в указаному окрузі на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 11 квітня 2014 року N 251 Гартовіну Олену Олексіївну зареєстровано довіреною особою кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю. В. у територіальному виборчому окрузі N 55.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому в частині третій цієї статті.

Опрос