Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене регистрации и регистрации доверенных лиц кандидата на пост Президента Украины Тимошенко Ю. В. на внеочередных выборах Президента Украины 25 мая 2014 года в территориальных избирательных округах N 170 и N 182

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 18.04.2014 № 311

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 18 квітня 2014 року N 311

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію довірених осіб кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю. В. на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року в територіальних виборчих округах N 170 та N 182

До Центральної виборчої комісії 18 квітня 2014 року надійшли заяви кандидата на пост Президента України Тимошенко Юлії Володимирівни разом з іншими документами щодо відкликання довірених осіб кандидата на пост Президента України в територіальних виборчих округах N 170 та N 182 відповідно Кабака Віктора Петровича та Лобач Наталії Іванівни та реєстрації Давтяна Олександра Саркісовича та Дербеди Тетяни Сергіївни довіреними особами в указаних округах.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 11 квітня 2014 року N 251 Кабака Віктора Петровича та Лобач Наталію Іванівну зареєстровано довіреними особами кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю. В. у територіальних виборчих округах відповідно N 170 та N 182.

За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, визначеному частиною третьою цієї статті.

Опрос