Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе Товтривской О. А. в регистрации кандидатом на пост Президента Украины

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 01.04.2014 № 162

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 1 квітня 2014 року N 162

Київ

Про відмову Товтрівській О. О. у реєстрації кандидатом на пост Президента України

До Центральної виборчої комісії 29 березня 2014 року громадянка України Товтрівська Олеся Олександрівна особисто подала заяву про самовисування кандидатом на пост Президента України разом з доданими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року.

Розглянувши подані документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України" (далі - Закон).

Так, Товтрівською О. О. порушено порядок самовисування, встановлений частиною першою статті 48 Закону, оскільки її заява про самовисунення кандидатом на пост Президента України не засвідчена в установленому законом порядку.

Крім того, до вказаної заяви не додано документа про внесення Товтрівською О. О. у безготівковому порядку на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії грошової застави у розмірі два мільйони п'ятсот тисяч гривень відповідно до частини першої статті 49 Закону, чим порушено вимоги частини третьої статті 48, пункту 4 частини першої статті 51 Закону.

Опрос