Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе Мариничу В. К. в регистрации кандидатом на пост Президента Украины

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 28.03.2014 № 106

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 28 березня 2014 року N 106

Київ

Про відмову Марінічу В. К. у реєстрації кандидатом на пост Президента України

До Центральної виборчої комісії 26 березня 2014 року громадянин України Марініч Володимир Костянтинович особисто подав заяву про самовисування кандидатом на пост Президента України разом з доданими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України" (далі - Закон).

Так, до заяви Марініча В. К. про самовисування кандидатом на пост Президента України не додано документа про внесення ним у безготівковому порядку на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії грошової застави у розмірі два мільйони п'ятсот тисяч гривень відповідно до частини першої статті 49 Закону, чим порушено вимоги частини третьої статті 48, пункту 4 частини першої статті 51 Закону. Натомість подано документ про внесення Марінічем В. К. грошової застави кандидата на пост Президента України у розмірі сто сімдесят три гривні п'ятдесят сім копійок.

Опрос