Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ходатайстве Всеукраинской общественной организации "Центр підтримки громадських ініціатив"

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 27.03.2014 № 83

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 27 березня 2014 року N 83

Київ

Про клопотання Всеукраїнської громадської організації "Центр підтримки громадських ініціатив"

До Центральної виборчої комісії надійшло клопотання Всеукраїнської громадської організації "Центр підтримки громадських ініціатив" щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року.

Розглянувши зазначене клопотання та додані до нього документи, Центральна виборча комісія встановила.

Відповідно до частини першої статті 68 Закону України "Про вибори Президента України" (далі - Закон) у виборчому процесі можуть брати участь офіційні спостерігачі від громадських організацій.

Згідно з частиною другою статті 69 Закону громадська організація, до статутної діяльності якої належать питання виборчого процесу та спостереження за ним, зареєстрована у встановленому законом порядку, може звернутися до Центральної виборчої комісії не пізніш як за шістдесят днів до дня виборів з клопотанням про дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів Президента України. До клопотання, підписаного керівником громадської організації та засвідченого печаткою організації, додаються копія статуту громадської організації, засвідчена в нотаріальному порядку, а також копія свідоцтва про державну реєстрацію громадської організації, засвідчена в нотаріальному порядку.

Опрос