Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе Рожновой Л. В. в регистрации кандидатом на пост Президента Украины

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 27.03.2014 № 79

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 27 березня 2014 року N 79

Київ

Про відмову Рожновій Л. В. у реєстрації кандидатом на пост Президента України

До Центральної виборчої комісії 22 березня 2014 року громадянка України Рожнова Людмила Василівна особисто подала заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України разом з доданими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року.

Розглянувши подані документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України" (далі - Закон).

Так, до заяви Рожнової Л. В. про самовисунення кандидатом на пост Президента України не додано документа про внесення нею у безготівковому порядку на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії грошової застави у розмірі два мільйони п'ятсот тисяч гривень відповідно до частини першої статті 49 Закону, чим порушено вимоги частини третьої статті 48, пункту 4 частини першої статті 51 Закону.

Також усупереч вимогам частини першої статті 50 та пунктів 5, 6 частини першої статті 51 Закону до вказаної заяви не додано ксерокопії першої та другої сторінок паспорта громадянина України кандидата на пост Президента України та сторінок, де зазначаються відомості про його місце проживання відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", та декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за рік, що передує року початку виборчого процесу, в електронному вигляді.

Опрос