Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в регистрации кандидата в народные депутаты Украины Кузьменко В. В.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 01.11.2013 № 280

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 1 листопада 2013 року N 280

Київ

Про відмову в реєстрації кандидата у народні депутати України Кузьменка В. В.

До Центральної виборчої комісії 30 жовтня 2013 року надійшла заява громадянина України Кузьменка Валерія Володимировича про самовисування разом з іншими документами щодо реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі N 94 на повторних виборах народних депутатів України 15 грудня 2013 року. Крім того, 1 листопада 2013 року до Центральної виборчої комісії вказаним кандидатом у народні депутати України подано автобіографію з виправленими помилками і неточностями.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон).

Так, на порушення вимог пункту 1 частини другої статті 55 Закону заява Кузьменка В. В. про самовисування не містить зобов'язання у разі обрання його депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України, або зазначення, що така діяльність ним не здійснюється.

Опрос