Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в регистрации кандидата в народные депутаты Украины Степаненко А. Т., выдвинутого Партией "Громадянська солідарність"

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 30.10.2013 № 269

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 30 жовтня 2013 року N 269

Київ

Про відмову в реєстрації кандидата у народні депутати України Степаненка А. Т., висунутого Партією "Громадянська солідарність"

До Центральної виборчої комісії 25 жовтня 2013 року надійшла заява Партії "Громадянська солідарність" разом з іншими документами щодо реєстрації кандидатом у народні депутати України Степаненка А. Т., висунутого 19 жовтня 2013 року на II етапі III з'їзду цієї партії, в одномандатному виборчому окрузі N 94.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон).

Так, на порушення вимог пункту 3 частини першої статті 55 Закону заява Степаненка А. Т. про згоду балотуватися кандидатом у народні депутати України від Партії "Громадянська солідарність" не містить зобов'язання у разі обрання його депутатом припинити діяльність, яка відповідно до Конституції України та законів України несумісна з мандатом народного депутата України, або зазначення, що така діяльність ним не здійснюється.

За таких обставин указаний документ не є заявою особи про згоду балотуватися кандидатом у народні депутати України від Партії "Громадянська солідарність" у розумінні пункту 3 частини першої статті 55 Закону.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос