Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании избранными народными депутатами Украины Поляченко Ю. В., Заца А. В., Благодира Ю. А.

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 03.01.2013 № 1

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 3 січня 2013 року N 1

Київ

Про визнання обраними народними депутатами України Поляченка Ю. В., Заца О. В., Благодира Ю. А.

Верховна Рада України постановами від 25 грудня 2012 року N 12-VII,  N 13-VII, N 14-VII, що надійшли до Центральної виборчої комісії 26 грудня 2012 року, достроково припинила повноваження народних депутатів України Кожари Леоніда Олександровича, Лавриновича Олександра Володимировича, Табачника Дмитра Володимировича, обраних 28 жовтня 2012 року в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі від Партії регіонів, у зв'язку з особистими заявами про складення ними депутатських повноважень.

Розглянувши зазначені постанови Верховної Ради України, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно з частиною першою статті 105 Закону України "Про вибори народних депутатів України" у разі дострокового припинення повноважень депутата, обраного у загальнодержавному окрузі на підставах і в порядку, передбачених Конституцією України і законами України, у строк не раніш як на шостий день з дня отримання відповідного рішення Центральна виборча комісія своїм рішенням визнає обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку відповідної партії.

Кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Партії регіонів, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі зареєстровано постановою Центральної виборчої комісії від 7 серпня 2012 року N 180.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос