Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене регистрации и регистрации уполномоченного лица политической партии Всеукраинское объединение "Свобода" в одномандатном избирательном округе N 119

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 18.09.2012 № 956

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 18 вересня 2012 року N 956

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію уповноваженої особи політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода" в одномандатному виборчому окрузі N 119

До Центральної виборчої комісії 15 вересня 2012 року надійшла заява політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода" разом з іншими документами щодо відкликання уповноваженої особи цієї партії в одномандатному виборчому окрузі N 119 Чехута Володимира Мироновича та реєстрації Куть Надії Володимирівни уповноваженою особою в цьому одномандатному окрузі.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 16 серпня 2012 року N 441 Чехута В. М. було зареєстровано уповноваженою особою політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода" в одномандатному виборчому окрузі N 119.

Згідно з частиною десятою статті 75 Закону України "Про вибори народних депутатів України" керівний орган партії, який приймав рішення про затвердження уповноваженої особи партії, у будь-який час до дня голосування може прийняти рішення про відкликання уповноваженої особи партії та про затвердження іншої кандидатури замість відкликаної. Відповідна заява разом з копією рішення та іншими документами подається до Центральної виборчої комісії у порядку, визначеному частинами третьою і шостою цієї статті.

Опрос