Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене регистрации и регистрации уполномоченного лица Политической партии "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" в одномандатном избирательном округе N 211

Центральная избирательная комиссия
Постановление от 06.09.2012 № 782

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 6 вересня 2012 року N 782

Київ

Про скасування реєстрації та реєстрацію уповноваженої особи Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" в одномандатному виборчому окрузі N 211

До Центральної виборчої комісії 4 вересня 2012 року надійшла заява Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" разом з іншими документами щодо відкликання уповноваженої особи цієї партії в одномандатному виборчому окрузі N 211 Єпіфанова Євгенія Геннадійовича та реєстрації Карпунцова Миколи Віталійовича уповноваженою особою Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" в одномандатному виборчому окрузі N 211.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 16 серпня 2012 року N 439 Єпіфанова Є. Г. було зареєстровано уповноваженою особою Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" в одномандатному виборчому окрузі N 211.

Згідно з частиною десятою статті 75 Закону України "Про вибори народних депутатів України" керівний орган партії, який приймав рішення про затвердження уповноваженої особи партії, у будь-який час до дня голосування може прийняти рішення про відкликання уповноваженої особи партії та про затвердження іншої кандидатури замість відкликаної. Відповідна заява разом з копією рішення та іншими документами подається до Центральної виборчої комісії у порядку, визначеному частинами третьою і шостою цієї статті.

Опрос